"Mistrzowie słówek"

Data: 09.04.2024 r., godz. 09.00    156
W poniedziałek 8 kwietnia, w naszej szkole, odbył się finał Gminnego Konkursu Języka Angielskiego "Mistrzowie Słówek", nad którym honorowy patronat objął Wójt Gminy Wieliszew. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III z pięciu gminnych szkół podstawowych: SP w Janówku, SP w Łajskach, dwóch szkół podstawowych z Wieliszewa oraz SP w Olszewnicy Starej.
O godz. 9.00 rozpoczęła się trwająca 50 minut rywalizacja, podczas której, piętnastu reprezentantów szkół, rozwiązywało różnego rodzaju zadania sprawdzające znajomość słownictwa.
Laureatami konkursu zostali:
I miejsce - SP nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliszewie
II miejsce - SP im. Stanisława Moniuszki w Łajskach
III miejsce - SP nr 2 im. Jana Pawła II w Wieliszewie
Laureaci otrzymali dyplomy, książki oraz nagrodę dla szkoły. Nie zabrakło też pamiątkowych książek i dyplomów dla wszystkich uczestników konkursu.
Finalistom i dzielnym uczestnikom oraz ich opiekunom gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.