Dzień czekolady

Data: 12.04.2024 r., godz. 14.00    226
12 kwietnia Motylki, Liski i Zajączki na zajęciach kulinarnych przygotowały ciasto. Na początku dzieci zapoznały się z przepisem oraz potrzebnymi składnikami. Wszystkie przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem pracowały nad wyrobieniem ciasta. Przygotowaną masę przelały na blachy i z pomocą pań kucharek włożyły je do rozgrzanego piekarnika. Kiedy ciasto się upiekło i wystygło, odbyła się degustacja. Wszystkim bardzo smakowało.
12 kwietnia Motylki, Liski i Zajączki na zajęciach kulinarnych przygotowały ciasto. Na początku dzieci zapoznały się z przepisem oraz potrzebnymi składnikami. Wszystkie przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem pracowały nad wyrobieniem ciasta. Przygotowaną masę przelały na blachy i z pomocą pań kucharek włożyły je do rozgrzanego piekarnika. Kiedy ciasto się upiekło i wystygło, odbyła się degustacja. Wszystkim bardzo smakowało.