Co nam daje czytanie książek

Data: 21.04.2024 r., godz. 09.00    85
W marcu br. dzięki uprzejmości Pani Joli, uczniowie klasy IIB mieli okazję uczestniczyć w niezwykłej lekcji pt. "O korzyściach wynikających z czytania książek, np. Grzegorza Kasdepki oraz innych autorów". Głównym celem spotkania było promowanie i wspieranie czytelnictwa. Prezentowane propozycje książkowe zachęciły wielu uczniów do odwiedzenia szkolnej biblioteki, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci mogą liczyć na pomoc Pani Joli, której serdecznie dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tak wartościowym spotkaniu.