Wyjazd do Centrum Nauki Kopernik

Wyjazd do Centrum Nauki Kopernik

W dniu 10 września 2018 r. dzieci z klas 0-III pojechały na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Dzieci poruszały się po obiekcie podzielone na dwie grupy. Uczniowie mogli uczestniczyć w różnego rodzaju doświadczeniach, sprawdzając osobiście jak działają i funkcjonują rzeczy z ich codziennego otoczenia.

Nowy parking

Nowy parking

Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Rodzice i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bronisława Sokoła w Olszewnicy Starej serdecznie dziękują Panu Wójtowi za stworzenie dodatkowych miejsc parkingowych w pobliżu szkoły. W dużym stopniu podniesie to bezpieczeństwo dzieci. DZIĘKUJEMY!

Dzień w grupie Żabek

Dzień w grupie Żabek

Dziś od samego rana Żabki miały mnóstwo pracy. Na początku odwiedził Nas pewien Miś, który opowiadał o prawidłowym zachowaniu się w przedszkolu. Następnie przystąpiliśmy do przygotowania owoców i wykonania zdrowych, kolorowych i pysznych szaszłyków.