Jasełka 2018

Jasełka 2018

W dniu 11 grudnia 2018 r. w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie dzieci z klas 0, I, II Szkoły Podstawowej im. Bronisława Sokoła w Olszewnicy Starej wraz z wybiciem godziny 17-tej wprowadziły widzów, rodziców, zebranych gości i przedstawicieli lokalnych władz w magiczny czas bożonarodzeniowego oczekiwania. Prezentując przedstawienie jasełkowe młodzi wykonawcy dołożyli wszelkich starań, by niejedna łza wzruszenia ukazała się na twarzach widowni.

Gminny Konkurs Fotograficzny

Gminny Konkurs Fotograficzny "100-letnia Niepodległa w obiektywie"

W naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Fotograficzny pod tytułem „ 100-letnia Niepodległa w obiektywie”. Uczestnikami konkursu były dzieci z klas 0-III ze szkół oraz przedszkoli Gminy Wieliszew. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Na konkurs wpłynęły piękne zdjęcia, ukazujące symbole patriotyzmu.

Wyjazd do Centrum Nauki Kopernik

Wyjazd do Centrum Nauki Kopernik

W dniu 10 września 2018 r. dzieci z klas 0-III pojechały na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Dzieci poruszały się po obiekcie podzielone na dwie grupy. Uczniowie mogli uczestniczyć w różnego rodzaju doświadczeniach, sprawdzając osobiście jak działają i funkcjonują rzeczy z ich codziennego otoczenia.