Szkoła podstawowa w Olszewnicy Starej

„ Majowe fantazje smakowe”

„ Majowe fantazje smakowe”

W dniu 28 maja 2019 r. odbył się I Gminny Konkurs Kulinarny „ Majowe fantazje smakowe”. W konkursie udział wzięły reprezentacje 5-latków z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Wieliszewie oraz Szkoły Podstawowej im. Bronisława Sokoła w Olszewnicy Starej. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować w ciągu 30 minut sałatkę owocową z 10 produktów . Dzieci z wielkim zaangażowaniem kroiły owoce i tworzyły z nich niezwykłe kompozycje smakowe. Sałatki bardzo zasmakowały jury konkursu, trudno było zdecydować, która lepsza i w związku z tym obu drużynom przyznano pierwsze miejsce. Potem wszyscy uczestnicy konkursu mogli spróbować swoich pysznych sałatek owocowych. Na sam koniec dzieci odebrały nagrody i dyplomy. Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.


 

 

Galeria