Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Piątek 22.06.2018 r. to ostatni dzień roku szkolnego 2017/2018 dla klas 0-III. W pierwszej części uroczystości nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły przez trzecioklasistów. Następnie uczniowie, którzy osiągnęli wspaniałe lub bardzo dobre wyniki w nauce, otrzymali nagrody książkowe. Klasa III na pamiątkę uczęszczania do naszej szkoły otrzymała dyplomy i książki. Dla nich była też niespodzianka od młodszych kolegów. Dzieci z zerówki otrzymały puzzle i książki. Pani dyrektor podziękowała wszystkim rodzicom za aktywny udział w życiu szkoły, a Ci, którzy włożyli najwięcej pracy otrzymali dyplomy. Gratulujemy uczniom świetnych wyników i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Fundatorem dyplomów, książek i puzzli była Rada Rodziców. Dziękujemy!